KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11482566

nr 1148 2566

Elisabeth Ödmann

(f. 1953), Sverige

Färgetsning, 'Blått landskap', signerad och numrerad 8/100, motivet: 247x29

Utrop:

400 kr

måndag 4 december 2017
kl 20:10:05